Dane kontaktowe - BIP - Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

Dane kontaktowe



Koordynator Zespołu ds. Funduszu Socjalnego oraz PKZP

Magdalena Skrzypczyk

tel. 71 798 - 63 -54

e-mail: magdalena.skrzypczyk@cui.wroclaw.pl

pok: 303 (III piętro)

Dział ds. Funduszu Socjalnego:

Dorota Gawor

tel. 71 798-63-46

e-mail: dgawor0206@wroclawskaedukacja.pl

pok: 317 (III piętro)

Barbara Kubicka

tel. 71 798-63-47

e-mail: bkubicka2908@wroclawskaedukacja.pl

pok: 317 (III piętro)

Małgorzata Kaniecka

tel. 71 798-64-76

e-mail: mkaniecka2110@wroclawskaedukacja.pl

pok: 317 (III piętro)

Monika Kaźmierczak

tel. 71 798-64-07

e-mail: mkazmierczak0104@wroclawskaedukacja.pl

pok: 316 (III piętro)

Alicja Piegowska

tel. 71 798-63-52

e-mail:apiegowska2308@wroclawskaedukacja.pl

pok: 316 (III piętro)

Krystyna Niemiec

tel. 71 798-63-48

e-mail:kniemiec0504@wroclawskaedukacja.pl

pok: 302 (III piętro)

Teresa Wąsala

tel. 71 798-63-49

e-mail:twasala2803@wroclawskaedukacja.pl

pok: 302 (III piętro)

Danuta Urbańska

tel. 71 798-63-50

e-mail: durbanska1904@wroclawskaedukacja.pl

pok: 302 (III piętro)

Hanna Stec

tel. 71 798-63-51

e-mail: hstec2802@wroclawskaedukacja.pl

pok: 302 (III piętro)

Agnieszka Kowalska

tel. 71 798-63-53

e-mail:akowalska0711@wroclawskaedukacja.pl

pok: 303 (III piętro)

PKZP

Monika Proniewicz

tel. 71 798-64-21

e-mail: mproniewicz2108@wroclawskaedukacja.pl

pok: 327 (III piętro)

Wiesława Antkowiak

tel. 71 798-64-22

e-mail: wantkowiak1111@wroclawskaedukacja.pl

pok: 327 (III piętro)

Agnieszka Narojczyk

tel. 71 798-64-23

e-mail: anarojczyk0708@wroclawskaedukacja.pl

pok: 327 (III piętro)


Wytworzył: Joanna Bodek (8 lutego 2018)
Opublikował: Joanna Bodek (8 lutego 2018, 12:58:17)

Ostatnia zmiana: Joanna Bodek (13 lutego 2018, 11:50:42)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 900

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij